ساعت کاری فروشگاه: شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 تا 22

درباره ما

فروشگاه عطر حبیبی با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان درعرصه فروش ادکلن اصلی برند در ایران است که فقط کالای اصلی و اورجینال از برندهای معتبر به فروش میرساند

شما مشتریان محترم و همکاران گرامی میتوانید محصولات اصلی مورد نظر خود را با بهترین قیمت نزد ما بیابید.
تمامی کالاهای موجود در فروشگاه عطر حبیبی اصلی بوده و با فاکتور و ضمانتنامه و همچنین یه کادو پیچ منحصربه فرد ارائه میشود.
اگر محصولی را تیم حرفه ای ما به شما معرفی کردند و یک درصد شما ناراضی بودید با کمال احترام پس میگیریم.
صداقت در فروش اولویت ماست.

درباره عطر حبیبی

سئوالات متداول

پرسش و پاسخ‌های عطر و ادکلن

 لازم است بدانید که عطر ها براساس دسته بندی که از لحاظ غلظت دارند لازم دارند که تمدید شوند. هرچه غلظت عطر کمتر شود و روبه الکلی بودن برود، نیاز است که زودتر آن را تمدید کنید.

لازم است بدانید که عطر ها براساس دسته بندی که از لحاظ غلظت دارند لازم دارند که تمدید شوند. هرچه غلظت عطر کمتر شود و روبه الکلی بودن برود، نیاز است که زودتر آن را تمدید کنید.

بله حتما همین طور است. عطرها نیز تاریخ انقضاء دارند و زمانی که تاریخ آنها بگذرد و اکسپایر شوند بیشتر بوی الکل خواهند داد و روغن آن از عطر جدا خواهد شد.

البته که می توان اما بهتر است که این کار را نکنید زیرا هر عطری از ترکیباتی خاص تولید شده است که با ترکیب عطری دیگر هیچ کدام از نت های آن قابل استشمام و تشخیص نخواهد شد.


نقاطی که نبض دارند مناسب برای اسپری عطر هستند اما بهترین آنها پشت گوش، گردن، جناغ سینه، پایین کمر، داخل ناف، پشت زانوها است. دقت داشته باشید که پوست را حتما قبل از اسپری تمییز و مرطوب کنید. بهتر است که از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که بدون بو هستند تا بوی عطر شما بیشتر نمایان گردد.


اولین چیزی که باید قبل از خرید هر عطری بدانید، روش استفاده صحیح از آن است.عطر را به پوست تمییز و مرطوب خود بزنید. برای انتخاب نقاطی که عطر روی آن اسپری شود دقت کنید که نقاطی نبض دار بوده و حتما از قبل آن را مرطوب کرده باشید. سپس عطر خود را از فاصله 30 سانتی به این نقاط اسپری کنید، صبر کنید تا خشک شود بعد لباس بپوشید. استفاده صحیح از عطر نکته تعیین کننده میزان ماندگاری عطر است. برای اینکه در این باره بیشتر بدانید می توانید به مقاله روش استفاده صحیح از عطر شقایق مراجعه کنید.


شما می توانید به غیر از پوست عطر را به موهای خود بزنید. اگر که دسترسی به عطر مو ندارید می توانید که از عطر خود برای خوشبو شدن موهای خود استفاده کنید. می توانید عطر را به شانه خود اسپری کنید و بعد از عبور دادن شانه از موهایتان بوی خوش را به آنها هدیه دهید.